Czy miewacie problemy z organizacją? Gubicie się w gąszczu zakładek? Żałujecie, że nie macie dostępu do najważniejszych treści, kiedy używacie innych urządzeń niż własny komputer? A może lubicie gromadzić zdjęcia, ale nie chcecie zapychać nimi dysku?

Dziś w ramach cyklu Motywacja – Inspiracja – Samorealizacja przedstawię Wam znakomite narzędzie, dzięki któremu wszelkie zakładki, fotografie, listy zadań, inspirujące teksty i linki zgromadzicie w jednym miejscu, dostępnym nie tylko z poziomu komputera, ale i innych urządzeń – w trybie online.

Testowałam już wiele aplikacji i programów – Evernote, Remember the Milk, Draco Organizer czy Microsoft OneNote, ale dopiero Springpad spełnił moje oczekiwania i okazał się tak przyjazny, że aż chce się z niego korzystać…

Springpad odznacza się bardzo atrakcyjną formą – wszelkie dane przechowujemy w nim przy użyciu notatników. Ich liczba jest nieograniczona, możemy je publicznie udostępniać bądź czynić prywatnymi, a do tego edytować ich wygląd. Moje prezentuję poniżej – czerwona kłódka pojawia się przy zeszytach, do których dostęp mam jedynie ja. Pozostałe możecie przejrzeć, odwiedzając mój profil.

Tagi: organizacja, narzędzie, zakładki.