Dzisiejszy wpis jest o biznesie ale tak naprawdę mówi o otwartości. Zachęci cię do zastanowienia, czy naprawdę jesteś otwarta/y? Czy tak naprawdę pomagasz ludziom, czy tylko sobie? Czy kiedy ludzie w twoim otoczeniu nie zarabiają, robisz wszystko, żeby im pomóc, czy tylko tak mówisz?

Jeśli pod wpływem tego tekstu wywołam różne emocje, to dobrze. Taki jest cel tego artykułu. Jestem przekonana, że niektórzy się zdenerwują czytając, inni być może coś się dowiedzą, a jeszcze innych zachęcę do refleksji. Cokolwiek się u ciebie wydarzy, to zastanów się DZIŚ, nie jutro. Dziś jest ten ważny moment dla ciebie.

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie jest bycie w odpowiednim miejscu, we właściwym czasie i z odpowiednimi ludźmi. Sam nic nie osiągniesz. Pamiętaj, że to co się do tej pory nauczyłaś/eś, doprowadziło cię do miejsca, w którym aktualnie jesteś.

Tak się jakoś porobiło, że ludzie którzy są zamknięci na nowe możliwości, niestety tracą na tym. Przyjęło się, że najlepiej jest robić jedno i to samo przez długi czas. Krzywo patrzy się na ludzi, którzy co jakiś czas, co kilka lat, a nawet co kilka-, kilkanaście miesięcy chwytają się czegoś nowego.

Otóż, kochani, żyjemy w epoce informacyjnej, w której informacja jest na wagę złota. W dobie tak szybko zmieniającej się rzeczywistości tylko tacy ludzie dadzą sobie radę. Elastyczność, otwartość i upór, a może raczej wytrwałość, to recepta na dojście do swojego celu.