Zaraz minie miesiąc od targów About Design. Jeszcze czuję lekkie rozentuzjazmowanie, kiedy dowiedziałam się, że dwie moje prace będą na wystawie. Poczułam powiew promocji mojej osoby i nadzieję.

Niedługo po wydarzeniu, kiedy zrobiłam sobie słit focie z każda z moich prac na targach, pojechałam na TypoBerlin. Niemiła wiadomość dotarła do mnie po powrocie. Organizatorzy About Design nie zadbali o zwróceniu prac W CAŁOŚCI.  Nie zadbali, by oddać nasze prototypy w komplecie.

Opakowania na cukier, niestety nie wróciły. Zapewne skusiła kogoś zawartość. Dobrze, że jestem sprytna i w brązowym umieściłam też biały, a właściwy tylko u góry. Dzięki za moją przebiegłość! Szkoda mi bardzo serii „Wokół Warzyw” opakowań i blisko 24 przepisów, jak również innych mniejszych gadżetów, które na zawsze przepadły. Nie muszę dodawać, że praca licencjacka, dyplomowa to jedyny egzemplarz?

Czekałam długo na informacje od organizatorów, w jaki sposób chcą mi wynagrodzić straty. Niestety, nie ma ani przeprosin ani bezpośredniego kontaktu.