Tajemnicze zniknięcie samolotu w krótkim czasie zaowocowało ogromną ilością najprzeróżniejszych teorii próbujących wyjaśnić co tak naprawdę się wydarzyło. Poniżej lista najciekawszych, najoryginalniejszych i … najdziwniejszych.

Porwanie przez obcych – Boeing 777 został uprowadzony przez kosmitów. To teoria promowana między innymi przez cytowanego już przez „Kod Władzy” bloggera kryjącego się pod pseudonimem UFO BLOGGER. Za powstaniem teorii ma stać informacja od malezyjskich sił lotniczych, że w pobliżu samolotu w pewnym momencie widoczny był niezidentyfikowany obiekt latający. Ale czy od razu musieli być to kosmici?

(…)

Trójkąt Bermudzki – samolot zniknął daleko od Karaibów, ale to nie przeszkadza winić za to Trójkąt Bermudzki nawet jeśli znajduje się on po drugiej stronie globu. To było z resztą wyjaśnienie jakiego użył jeden z czołowych malezyjskich polityków.

Terroryści porwali lot MH370 – Malezja to kraj, który od lat boryka się z problemem terroryzmu, istnieje więc pewna doza wiarygodności dla tej teorii. Problem w tym, że samolot zniknął wiele dni temu, a terrorystom zależy przede wszystkim na rozgłosie.

Tajemnicza broń – samolot padł ofiarą nowej, tajemniczej broni o nieznanym zasięgu, która przejęła kontrolę, lub też po prostu strąciła boeinga do Oceanu i to tak skutecznie, że zagładzie uległa nawet czarna skrzynka. To teoria wygłoszona przez Mike’a Adamsa z NaturalNews.

Tagi: Trójkąt Bermudzki, Boeing 777, wypadek, samolot.