W najbliższe dwa tygodnie rynek wydawniczy obfituje w wiele premier książkowych, ale mi podoba się raptem kilka, a jedną właśnie czytam, druga czeka na swoją kolej, a trzecia do mnie idzie. ;) Bardzo się z tego powodu cieszę, ponieważ odetchnę i ja i mój portfel ;D Oto AŻ pięć pozycji, które przyciągnęły moje oko i MUSZĘ je mieć. ;)

zapatrzonawksiazki.blogspot.com

Otwarte/Moondrive, 17.07.2013
Julia z Adamem uciekają z kwatery Komitetu Odnowy i trafiają do Punktu Omega, przystani dla dzieci o szczególnych zdolnościach. Wreszcie są bezpieczni. Sielanka zakochanych trwa jednak krótko. Julia poznaje sekret, który może przekreślić ich wspólne marzenia o szczęściu…

zapatrzonawksiazki.blogspot.com

Otwarte/Moondrive, 17.07.2013
Diana, wzięta prawniczka, nigdy nie przypuszczała, że z dnia na dzień wyjedzie na drugi koniec świata. Trzymając w ręku zdjęcie młodej kobiety na tle wzgórz, decyduje się wyruszyć na Cejlon, by rozwikłać rodzinną tajemnicę sprzed stu lat. Diana chce spełnić ostatnią wolę ukochanej ciotki, poznać swoje korzenie i uciec od niewiernego męża. Na urzekającej wyspie spowitej aromatem herbacianych krzewów odkrywa historię namiętnego, zakazanego uczucia, które na zawsze zmieniło losy jej rodziny. Czy to sprawi, że Diana znajdzie szczęście i miłość?