Powiem Ci coś w sekrecie – jesteś cudem! Jedynym. Niepowtarzalnym. Wyjątkowym. Arcydziełem stworzonym do wielkich rzeczy. Z ogromnym sercem. Zrodzonym z miłości. Z rękami każdego dnia gotowymi do walki i pracy o lepsze jutro. Jesteś idealny taki jaki jesteś i nic Ci nie brakuje. Każdego dnia realizujesz wyjątkowy głębszy plan, który jest zbyt doskonały byś mu nie zaufał. Pewne rzeczy dzieją się dlatego, bo tak widocznie miało być.

Jesteś cudem to kolejne pięćdziesiąt niezwykłych felietonów o życiu – jak niemożliwe uczyć możliwym, jak zaufać sobie, Bogu, bliźniemu. Pokazuje jak uczynić swoje życie piękniejszym, bogatszym i radośniejszym. Daje nadzieję. Przedstawia kolejne pięćdziesiąt lekcji, a każda jest wyjątkowa i niesamowicie ważna, choć tak prosta i oczywista. Opiera się na przykładach nie tylko swoich, bo wiele przeszła już w życiu, lecz również na swoim otoczeniu. To coś pięknego – jesteś gotowy na cud?

Ja tę książkę pokochałam już na długo zanim ją przeczytałam. Przede wszystkim, jak tylko zobaczyłam, że wychodzi, wszystko zaczęło we mnie wołać, że muszę koniecznie ją mieć – nie przypadkiem przecież zakochałam się w „Bóg nigdy nie mruga”. Od kiedy zobaczyłam ten cudowny tytuł zaczęłam częściej używać słowa cud, które jest najpiękniejsze na świecie. I zaczęłam wierzyć, że ja również mogę nim być. Kiedy dostałam ją w swoje ręce rzuciłam wszystko i zaczęłam czytać. A potem nie chciałam kończyć.

Tagi: Regina Brett, Jesteś cudem, felietony.